У період карантинних обмежень 95% родин  Тернопільської області своєчасно сплачують за спожитий природний газ і не накопичують боргів. Про це повідомила пресслужба компанії.

Більше третини клієнтів ТОВ «Тернопільоблгаз» віддають перевагу дистанційним сервісам компанії та розраховуються за послуги з газопостачання онлайн з дому або мобільних гаджетів, зберігаючи здоров’я та дотримуючись вимоги карантину.

Завдяки своєчасній оплаті, ТОВ «Тернопільоблгаз» у повному обсязі виконує свої зобов’язання перед клієнтами щодо забезпечення природним газом. Тож за тривалий час карантину постачання газу здійснювалося без будь-яких обмежень та збоїв. Окрім того, жодному споживачеві не було припинене газопостачання, а також не нараховувались штрафні санкції та пеня за прострочення оплати.

«У форс-мажорних обставинах карантину наші клієнти переконались, що ТОВ «Тернопільоблгаз»- надійна газопостачальна компанія, яка здатна виконати зобов’язання та забезпечити життєвонеобхідний ресурс навіть у складних умовах», – зазначив директор компанії Будз Володимир. – В свою чергу, ми дякуємо за розуміння, співпрацю і своєчасну оплату мешканцям Тернопільщини – нашим клієнтам».

Наразі прострочену заборгованість станом на 1 червня  мають більше 5% клієнтів ТОВ «Тернопільоблгаз», сума боргу яких складає понад 81,5 млн. грн. Зокрема, більше 20 тис. – боргують  134 громадян  (3,771 млн), понад 10 тис.грн – 557 (7,570 млн) та більше 5 тис.грн – 1802 (12,340 млн) користувачі. Відтак, компанія звертається до боржників з проханням виконати договірні умови та сплатити за газ.

 

У компанії нагадують, що, відповідно до умов Договору з постачання природного газу, за спожитий газ необхідно сплачувати у такі терміни: за квитанцією абонентської книжки – не пізніше 10 числа місяця, наступного за розрахунковим; за рахунком постачальника – не пізніше 5 робочих днів з моменту отримання рахунку.

Також вчасно та безпечно оплатити за спожитий газ клієнти ТОВ «Тернопільоблгаз» можуть: через oplata.te.ua або Приват24

 

Нагадаємо, на Чернігівщині 70% споживачів газу боргують за газ ТОВ «Чернігівгаз Збут» сума боргу якого складає 416 млн. грн.

В той час, на Хмельниченні10% споживачів газу боргують за газ ТОВ «Хмельницькгаз збут», сума боргу якого складає  понад 95 млн. грн.