З 16 вересня споживачі газу мають можливість закупити свій персональний резерв газу на весь опалювальний сезон.

Ціна газу для такого запасу зафіксована на літньому рівні 5,99553 грн. за 1 куб.м. без послуг з розподілу та транспортування природного газу.  Купити газ можна до 25 вересня.

Максимальний обсяг закупівлі газу при цьому обмежений: 25 тис куб.м. Гарантом збереження запасів газу і стабільної ціни на нього є НАК «Нафтогаз України».

Споживачу достатньо:

  • прийти в найближчий пункт прийому громадян з паспортом та ідентифікаційним кодом (перелік пунктів)
  • підписати додаткову угоду до договору постачання та заявку на постачання природного газу на умовах передплати з помісячною розбивкою
  • зробити попередню оплату

У НАК «Нафтогаз України» відзначають, що це дозволить споживачам до 25% скоротити витрати на газ в опалювальний період.

В місяці, наступному за місяцем споживання природного газу, Споживач отримує рахунок Постачальника на оплату, який включає витрати на транспортування для споживача та витрати на розподіл природного газу, а також залишок передплаченого газу.

Використати придбаний газ споживач має можливість з 01.10.2019 р. по 31.03.2020 р

Для цього:

  • споживач замовляє необхідні обсяги газу,
  • визначається, коли буде використовувати газ за літніми цінами (доступний період з 1 жовтня до 31 березня)

У разі, якщо станом на 01 квітня наступного року, об’єм (обсяг) природного газу, спожитого Споживачем, буде менший за попередньо оплачений, то Постачальник повертає залишок коштів Споживачу за його письмовою вимогою або, за відсутності заяви протягом квітня, зараховується в рахунок майбутніх платежів передбачених Договором.

Звертаємо увагу, що проект договору, наданий АТ «НАК «Нафтогаз України» не відповідає оприлюдненій презентації «Газовий запас».