Товариство з обмеженою відповідальністю “Тернопільоблгаз”  повідомляє:

У жовтні ціна за спожитий газ для побутових споживачів Тернопільської області залишиться такою ж, як і у вересні.

Ціна на газ в Європі в вересні сягнула річного максимуму після того, як в травні на тлі падіння попиту на енергоресурси в світі була на позначці історичного мінімуму. Цей фактор спричинив до того, що ціна для споживачів Тернопільської області з початком осені почала зростати. Проте, завдяки наполегливим зусиллям керівництва ТОВ «Тернопільоблгаз», вдалося зберегти діючу у вересні ціну на жовтень місяць, яка становить 5,394 * гривні за 1 кубічний метр з врахуванням ПДВ та тарифу на транспортування природного газу для внутрішніх точок входу і точок виходу. Зауважуємо, що ціна на природний газ по Україні суттєво зросла, в окремих регіонах вона складає 6 гривень 90 копійок гривень за кубічний метр.

Ми щиро дякуємо тим споживачам, які своєчасно сплачують за спожитий природний газ.

А також наголошуємо, що у зв’язку з необхідністю формування запасів природного газу для забезпечення безперервного газопостачання в період опалювального сезону, що наближається, не накопичуйте борги, з якими буде складно розрахуватись і які ставитимуть під загрозу стабільність постачання природного газу. При розрахунку за квитанціями абонентської книжки постачальника споживач самостійно розраховує суму платежу та сплачує його постачальнику не пізніше 10 числа місяця, наступного за розрахунковим. При розрахунку за платіжними документами (рахунками постачальника) оплата за послуги з газопостачання має бути здійснена споживачем у терміни, визначені в рахунку, який не може бути меншим п’яти робочих днів з моменту отримання споживачем цього рахунку. Рахунок сплачується не пізніше 25 числа місяця, наступного за розрахунковим, у відповідності до Правил постачання природного газу (Постанова НКРЕКП № 2496 від 30.09.2015).

Також звертаємо увагу споживачів-боржників, що органи соціального захисту населення не призначають субсидію споживачам, які мають прострочену понад три місяці заборгованість, сума якої перевищує 340 грн. Тому необхідно знайти можливість розрахуватися за спожитий газ для недопущення подальшого накопичення боргів та припинення газопостачання в майбутньому.

*Ціну природного газу вказано без урахування тарифу на послуги розподілу природного газу для ПрАТ «ТЕРНОПІЛЬГАЗ», який буде оплачуватися згідно окремої квитанції наданої газорозподільним підприємством у відповідності до постанови Постанови НКРЕКП 24.12.2019 № 3040 «Про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для ПрАТ «ТЕРНОПІЛЬГАЗ». 

Компанія «Тернопільоблгаз»

 

Дата публікації: 25.09.2020