До уваги споживачів природного газу!

ТОВ “Тернопільоблгаз” повідомляє:

НАК «Нафтогаз України» знизив оптову січневу ціну на газ для населення з 5,50 грн/м³ до 4,65 грн/м³ (без урахування ПДВ, торгівельної націнки постачальника, та витрат на транспортування і розподіл (доставку). Зниження ціни на газ обумовлено змінами у формуванні оптової ціни на газ для побутових споживачів, які передбачені Постановою КМУ № 17 від 24.01.2020 р.

Нова ціна автоматично діятиме для всіх побутових споживачів та релігійних організацій: і тих, хто обрав квартальну (гарантовану) ціну, і для тих, хто вирішив платити за щомісячною ціною. (Інформація про гарантовану квартальну ціну в розмірі 6 913,99 грн. за 1000 м  була опублікована в газеті «Наш День» від 15 січня – 21 січня 2020 р. №2 (338) і втратила чинність на підставі вищезазначеної постанови)

Також звертаємо Вашу увагу, що з 01 січня 2020 року, відповідно до постанови НКРЕКП від 07.10.2019 року № 2080, в ціну природного газу, який поставляється ТОВ “Тернопільоблгаз” побутовим споживачам не входить тариф на послуги розподілу природного газу.

Ціна на газ для побутових споживачів, релігійних організацій (крім обсягів, що використовуються для провадження їх виробничо-комерційної діяльності), об’єкти газоспоживання яких розташовуються у межах території ліцензованої діяльності з розподілу природного газу ПРАТ «ТЕРНОПІЛЬГАЗ» на період поставки з 1 по 31 січня 2020 року (включно), з урахуванням ПДВ, тарифу ТОВ «Оператор ГТС України» на транспортування природного газу для внутрішніх точок входу і точок виходу, торговельної надбавки  постачальника природного газу:

* Ціну природного газу вказано без урахування тарифу на послуги розподілу природного газу для ПРАТ «ТЕРНОПІЛЬГАЗ», який буде оплачуватися згідно окремої квитанції наданої газорозподільним підприємством у відповідності до постанови Постанови НКРЕКП 24.12.2019 № 3040 «Про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для ПРАТ «ТЕРНОПІЛЬГАЗ» 

Інформацію стосовно попередніх цін можна переглянути на офіційному веб-сайті товариства за адресою: http://teroblgaz.com.ua/вартість-природного-газу/.