31 березня 2020 року закінчилася акція «Газовий депозит», за умовами якої, побутові споживачі Тернопільської області могли придбати природний газ на весь зимовий період з 01 жовтня 2019 року по 31 березня 2020 року.

Споживачі, які мають на особових рахунках переплати за спожитий природний газ в межах акції «Газовий депозит», можуть звернутися до  відповідних районних відділень ТОВ «Тернопільоблгаз»  та подати:

– Заяву в якій вказати поточного рахунку в форматі IBAN, на який ви бажаєте щоб було здійснено перерахування (довідку можна замовити у Вашому обслуговуючому банку) , ідентифікаційний код та номер карточки на яку необхідно здійснити перерахування коштів .

Письмові заяви про повернення залишку коштів приймаються до 31 травня 2020 року.

Після отримання Вашої заяви представник ТОВ «Тернопільоблгаз»  зв’яжеться з Вами для перевірки стану особового рахунку та визначення суми коштів, що будуть підлягати поверненню, а також надасть всю супутню інформацію. Просимо Вас уважно зазначати у бланку заяви контактні дані.

Оригінали документів у паперовій формі Ви можете направляти на поштову адресу нашого підприємства:  46008, м. Тернопіль, вул. Чернівецька, 54 а  або на електронну адресу oblikgaz@gmail.com..

Для осіб, які бажають залишити суму коштів за невикористаний газ на особовому рахунку для його зарахування в рахунок платежів за газ в поточний та майбутні періоди, не має необхідності звертатися із будь-якою заявою. У випадку не надходження від Вас заяви до 31 травня 2020 року  – перерахунок буде виконано автоматично, а залишок коштів, за його наявності,  відображено на Вашому особовому рахунку.

Для споживачів, які в період з 01 жовтня 2019 року по 31 березня 2020 року, не здійснювали оплату за спожитий газ поза межами акції «Газовий депозит», за цінами, встановленими відповідно до постанови КМУ867 від 19.10.2018 року, до умов укладеної Додаткової угоди до Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам, вартість такого газу буде погашена за рахунок оплаченого Вами обсягу газового депозиту.